Efe Optik
GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ KONTAKT LENS BİLGİ
Etiketler

Tag-Heuer sürücü gözlüğü. Sürücüler için güneş gözlükleri

Efe Optik İletişim

İsminiz*
Telefon No
E-Mail Adresi*
Şehir

Mesajınız*

Tag heuer ile bakışlarınızı koruyun

Güneş gözlüğünün popüler markası Tag Heuer
Tagheuer
, bu sezon yüz çevresini kaplayan iri camlı gözlüklere ağırlık verdi. Farklı ve çekici modeller oluşturan Tag, yeni bir stil oluşturuyor.

2008 yaz sezonunun iddialı gözlüklerini "Tutkulu bir buluşma" konsepti ile sunan koleksiyonunda Formula 1 araçlarının lastiklerinde kullanılan Plastomer ile kaplı titanyum saplar ve ergonomik menteşeler kullanıcıya konforlu kullanım sunuyor.

Kauçuğu andıran plastomer maddesi ekstra esnek ve dayanıklı bir materyal olması nedeniyle tercih edilmiş. Esnekliği sayesinde her yüze rahatça oturarak, hareket kolaylığı sağlayan TAG Heuer yüksek irtifalarda yapılan sporlar için ürettiği "High Mountain"  modelleri ile de moda ve sporu harmanlıyor.

Curve modelleri ; çerçeveleri %100 titanyumdan üretiliyor ve bazı modelleri seramik kaplanıyor. Bu özellikleriyle sağlamlık konusunda rakip tanımıyorlar.

Zenith modelleri ; Tek parça camdan oluşması akıllara soru işareti getirse de, orta kısımda ki titanyum köprüler ile diğer çerçevesiz gözlüklerden 6 kat daha dayanıklılar.

TagHeuer yüzde hissedilmeyecek kadar hafif ve yüksek performanslı çerçevesiz cam modelleri, yine 8 farklı renk alternatifi bulunan titanyum saplarıyla, bu seneye de damgasını vuracak.

Sürücü GözlüğüTag Heuer, ürettiği sarı sürücü gözlüğü ile tekrar farkını ortaya koydu.

Gece sürüşlerinde görüş kalitesini arttırmak için üretilen hafif, esnek yapılı ve rahat kullanımlı gözlük büyük beğeni topladı.

Tag Heuer gözlükleri yetkili bayisi efe optik.

Markaya ait ürünleri görmek için tıklayınız
Hakkımızda | © 2008 - 2013 Efe optik Doğubank İş Hanı Kat:2 No:247 Sirkeci / İstanbulGoogle optimizasyon ve tasarım